Monitoring sociálních medií a facebook marketing

Monitoring sociálních medií a facebook marketing

MONITORING FACEBOOK, TWITTER, LINKEDIN, YOUTUBE, BLOGY ATD.

Osobně pro vás připravíme monitoring sociálních sítí prostřednictvím sofistikovaného vyhledacího nástroje.

Výsledky monitoringu zpracujeme do grafické podoby - statistiky, přehledy, výstupy. Monitorovací program aktualizuje každou hodinu, výstupy vám můžeme zasílat měsíčně, po čtrnácti dnech, týdně či denně, záleží na vaší potřebě. 

Na základě monitoringu vám navrhneme řešení k uspořádání marketingových aktivit a vaší komunikace. Doporučíme vám vhodné prostředky další propagace.

Co konkrétního vám monitoring sociálních médií přinese?

  1. budete mít přehled o tom, jak je vaše firma či osoba komentována v prostředí internetu – převážně pak na sociálních sítích, kam se v dnešní době přesouvají klasické online diskuze
  2. získáte možnost reagovat jak na negativní, tak pozitivní příspěvky takřka ihned
  3. dokážete odhadnout atmosféru, která okolo vašich výrobků a služeb na internetu panuje
  4. monitoring využijete ke své další propagaci a navýšení prodejů na internetu – budete přesně vědět, kde jsou vaše slabá a silná místa

Facebook marketing

VYTVOŘENÍ FIREMNÍ STRÁNKY A JEJÍ PRAVIDELNÁ SPRÁVA

Proč využívat Facebook pro firemní propagaci?

Je to mimořádně efektivní prezentace na internetu. Má nízké náklady v porovnání s jinými médii. Dochází k okamžitému zvýšení návštěvnosti vašeho webu. Umožňuje přímou komunikaci s vašimi zákazníky / cílovou skupinou. Nabízí se zde ideální prostředí pro kreativní kampaně. A máte reálnou a okamžitou zpětnou vazbu z trhu.

Před založením samotného profilu začínáme analýzou a návrhem řešení. Vytvoříme s vámi strategii, jak Facebooku využívat, jakým stylem a jak často komunikovat, jaké příspěvky jsou vhodné a mohou být úspěšné. Zjistíme, jak je na tom vaše konkurence. Zároveň navrhneme, co propagovat formou reklamy (a zda vůbec) a na koho reklamu na Facebooku cílit.

Facebookový profil doporučujeme zakládat a nastavit podle naplánované strategie na Facebooku. Zakomponujeme také Facebook do firemních stránek a strategie webu. 

Samotná správa a pravidelná aktualizace se pak stává součástí vašeho deního života. A pokud si na ni netroufáte nebo na ni nemáte čas, pak to nechte na nás. Můžeme za vás spravovat obsah, komunikovat s fanoušky, pořádat ankety, akce a soutěže, zvyšovat oblíbenost stránek, udržovat aktuálnost vašich Facebookových stránek. Měření a vyhodnocování výsledků jednotlivých kampaní je pak samozřejmostí.   A pokud pro vás spravujeme reklamy, vždy se dozvíte o jejich úspěšnosti díky měsíčnímu auditu a reportu.